Jak wyglądać pięknie i uwodzicielsko? Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Większość kobiet zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny w życiu codziennym jest ich wygląd. Czy nam się to podoba, czy nie, jesteśmy oceniane na każdym kroku, a naszą najlepszą wizytówką jest właśnie wygląd zewnętrzny. Dlatego dbamy o niego poddając się codziennie zabiegom kosmetycznym. Do tego staramy się podkreślić naszą urodę poprzez odpowiednią odzież i obuwie. Ale czasem warto pójść o krok dalej i rozważyć zabieg kosmetyczny, jakim jest powiększanie ust kwasem hialuronowym.

Na czym polega powiększanie ust?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym przeprowadza się najczęściej poprzez iniekcję, ponieważ ta metoda jest najskuteczniejsza. Osoba wykonująca zabieg, za pomocą strzykawki z igłą nakłuwa kilkanaście razy wargę lub jej okolice, wprowadzając preparat w wybranym wcześniej miejscu. Choć samo wypełnianie ust to tylko chwila, wcześniej trzeba poświęcić trochę czasu na przygotowanie do zabiegu. Przede wszystkim konieczna jest konsultacja z lekarzem, który ustali, czy nie istnieją żadne przeciwwskazania do zabiegu oraz ustali z nami, co chcemy osiągnąć. Na podstawie tego, jaki efekt nas interesuje, specjalista zaproponuje odpowiedni preparat i wskaże, jakiej jego ilości potrzebujemy. Tuż przed zabiegiem zostajemy znieczuleni metodą nasiękową lub za pomocą specjalnego kremu. Dzięki temu, podczas zabiegu nie będziemy praktycznie nic czuć. Samo wypełnianie ust trwa około trzydziestu minut. To bardzo niewiele w stosunku do tego, jak wspaniały efekt możemy osiągnąć.

Przeciwwskazania do zabiegu

Zabieg, jakim jest powiększanie, czy korygowanie ust kwasem hialuronowym jest bezpieczny oraz w pełni dostępny dla szerokiego grona klientów. Dla maksymalnego bezpieczeństwa, podczas konsultacji lekarskiej należy ustalić, czy nie występują u pacjenta pewne określone przeciwwskazania. Do takich należą między innymi stany zapalne skóry, takie jak na przykład trądzik, czy opryszczka. Kolejną przesłanką, która może wykluczyć nas z zabiegu wypełniania ust, jest skłonności do powstawania blizn przerostowych, jak i choroby mające podłoże autoimmunologiczne. Panie będące w ciąży i karmiące piersią powinny być szczególnie ostrożne przy planowaniu wypełniania. Natomiast zdecydowanym przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość, czy wręcz uczulenie na kwas hialuronowy. Nie poleca się powiększania ust osobom będącym w trakcie leczenia stomatologicznego, zaleca się odczekanie minimum 2 tygodni od jego zakończenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here