Bazy, liquidy, premixy

E-papierosy już od wielu lat cieszą się niegasnącą popularnością. Wiele zalet, które posiadają, przekłada się na ich chętne wykorzystywanie zarówno przez nowych palaczy, jak i przez tych, którzy zmieniają swoje przyzwyczajenia z klasycznych papierosów na elektroniczne odpowiedniki. Jak jednak mają odnaleźć się w licznych płynach, które do nich służą? Przedstawiamy w tym celu nasz krótki poradnik.

Liquid. Tylko mnie nalej!

Liquidy są najbardziej uniwersalnymi płynami, które możemy dodać do e-papierosów. Są już gotowe do użycia, co stanowi jedną z ich największych zalet. Nie musimy zastanawiać się nad ich składem, mieszaniem poszczególnych roztworów, mocą ani tym, w jaki sposób się do nich zabrać. Po prostu nalewamy i gotowe!

Liquidy występują przy tym w wielu ciekawych wersjach smakowych, co pozwala nam na częste próbowanie nowych i bardzo interesujących smaków oraz zapachów. W ten sposób wachlarz naszych doświadczeń zachwycająco się powiększa.

Jednak nie każdy z nas chce kupować “gotowca”. Niektórym po prostu przyjemność sprawia miksowanie, mieszanie i eksperymentowanie z różnymi składnikami i mocami, które mogą dowolnie przygotowywać. W takim przypadku gotowy liquid to nie najlepsze rozwiązanie. Znacznie lepiej sprawdzi się jego przygotowanie z bazy i premixu.

Baza. Niezbędny składnik każdego liquidu

Baza to właśnie to, co odpowiada za gęstość i lepkość liquidu, a co za tym idzie również za jakość, gęstość i wygląd charakterystycznej chmurki, która wydostaje się z e-papierosa. Nie ukrywajmy, jeśli zależy ci na solidnej chmurze, musisz mieć też właściwie dobraną bazę.

Jednak baza to nie tylko wygląd i odczucia, które pojawiają się podczas palenia e-papierosa (a dokładniej rzez ujmując inhalacji, bo przecież nic się w nim nie spala). Baza odpowiada także za zawartość nikotyny, jaka znajduje się w e-papierosie. Oznacza to, że dzięki manipulacji bazą i za sprawą jej właściwego wyboru możemy uzyskać e-papieros o dokładniej takiej intensywności, jaka najbardziej nam odpowiada. A nawet taki, który w ogólnie nie zawiera nikotyny, co na pewno docenią smakosze.

Premix. Smak, którego nie zapomnisz!

Drugim ważnym składnikiem liquidu, który samodzielnie przygotowujemy, jest bez wątpienia premix, który odpowiada za uzyskany ostatecznie smak. Bo przecież e-papierosy w dużej mierze wybieramy właśnie dlatego, że mają smak – czego zazwyczaj nie możemy powiedzieć o klasycznych fajkach.

Premixy, które znajdziesz na stronie https://premixowo.pl/, cechują się bardzo różnorodnymi i ciekawymi smakami, które bez wątpienia pozwolą ci cieszyć się niezapomnianymi doświadczeniami smakowymi. Znajdziesz tam smaki egzotyczne, słodkie, odświeżająco miętowe i wiele, wiele innych, dzięki którym będziesz mógł samodzielnie ocenić, co jest dla ciebie najlepsze. A jeśli jakiś spodoba ci się bardziej niż inne i będziesz chciał zachować go na dłużej, sięgnij po longfill!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here