I tak sobie myślę, że to dobrze, że myślę...

http://www.canbe.pl/2016/03/i-tak-sobie-mysle-ze-to-dobrze-ze-mysle.html

Człowiek najbardziej zmaga się z samym sobą. Wiecie, z tym właścicielem naszego języka, do którego tak często mamy pretensje, że nie potrafi utrzymać swojego podopiecznego grzecznie za zębami. Z tym kierownikiem, który decyduje o tym, kiedy ruszyć ręką, kiedy głową, a kiedy czterema literami i zazwyczaj nie rusza niczym, oprócz kciuka, wodząc, czy to po pilocie od telewizora, czy to po smartfonie...

I ja tak mam. Na przykład w ostatnim miesiącu - zachorowałam kilka razy i nic nie działało, ani ręka, ani głowa. Było tak źle, że nawet kciuk nie działał. I Facebooka nie odwiedzałam. Stąd ten pustostan na CanBe. Ale wróciłam. I tak sobie myślę, że to dobrze, że myślę... A w głowie zaroiło się od pomysłów. Naprawdę się zaroiło - jest ich za dużo i mam nadzieję, że Święta pomogą mi wszystko poukładać.

Jedno Wam zapowiem - pomysły na pewno przeistoczą się w bardzo ciekawe teksty, które wypełnią po brzegi tego nietypowego bloga o edukacji medialnej.

Bądźcie z CanBe! 
Już po Świętach regularnie będą pojawiały się tu teksty i zestawienia, które z pewnością pomogą Wam godnie żyć w świecie zaśmieconym papką informacyjną i reklamową. Zapraszam do obserwowania bloga, by niczego nie przegapić ;)

Komentarze

 1. Pięknych Świąt i wracaj do nas natchniona :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wspaniałych mam czytelników :D

   Dziękuję!!!

   Usuń
 2. Cieszę się, że pomysłów Ci nie brakuje! :) Pięknych, wspaniałych świąt Ci życzę i wracaj do nas z naładowanymi akumulatorami i już bez żadnych choróbsk! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, że się naładowałaś :) Obserwuję i będę częstym gościem (ciężko mi znaleźć coś godnego uwagi w blogosferze, koszmarnie jest natrafiać na "stylizacje" i wazeliniarskie komentarze jak to pięknie dobrała szalik do kurtki, a tak na prawdę wygląda tragicznie ;)) Życzę spokojnych i radosnych świąt http://madrzej.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też mam głowę pełną pomysłów tylko trochę czasu brak...

  Niech Cię Pan błogosławi i strzeże.
  Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Tobą,
  niech Cię obdarzy swą łaską.
  Niech zwróci ku tobie oblicze swoje
  i niech Cię obdarzy pokojem
  Radosnych Świąt w gronie rodzinnym życzy Pani KoModa!

  OdpowiedzUsuń
 5. Poukładanego czasu i owocnych realizacji na blogu. Życzę pełnego zdrowia :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja właśnie mam podobne 'naładowujące' oczekiwania co do majówki, mam nadzieję, ze nam obu uda się wrócić do blogosfery, do systematycznej i twórczej pracy :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Naj­trud­niej­sze w dys­kusji nie jest to, by bro­nić ja­kiejś opi­nii, ale by ją mieć - Éric-Emmanuel Schmitt.