I tak sobie myślę, że to dobrze, że myślę...

http://www.canbe.pl/2016/03/i-tak-sobie-mysle-ze-to-dobrze-ze-mysle.html

Człowiek najbardziej zmaga się z samym sobą. Wiecie, z tym właścicielem naszego języka, do którego tak często mamy pretensje, że nie potrafi utrzymać swojego podopiecznego grzecznie za zębami. Z tym kierownikiem, który decyduje o tym, kiedy ruszyć ręką, kiedy głową, a kiedy czterema literami i zazwyczaj nie rusza niczym, oprócz kciuka, wodząc, czy to po pilocie od telewizora, czy to po smartfonie...

I ja tak mam. Na przykład w ostatnim miesiącu - zachorowałam kilka razy i nic nie działało, ani ręka, ani głowa. Było tak źle, że nawet kciuk nie działał. I Facebooka nie odwiedzałam. Stąd ten pustostan na CanBe. Ale wróciłam. I tak sobie myślę, że to dobrze, że myślę... A w głowie zaroiło się od pomysłów. Naprawdę się zaroiło - jest ich za dużo i mam nadzieję, że Święta pomogą mi wszystko poukładać.

Jedno Wam zapowiem - pomysły na pewno przeistoczą się w bardzo ciekawe teksty, które wypełnią po brzegi tego nietypowego bloga o edukacji medialnej.

Bądźcie z CanBe! 
Już po Świętach regularnie będą pojawiały się tu teksty i zestawienia, które z pewnością pomogą Wam godnie żyć w świecie zaśmieconym papką informacyjną i reklamową. Zapraszam do obserwowania bloga, by niczego nie przegapić ;)

Popularne posty